Для авторів

Запрошуємо авторів подавати до журналу "Міжнародна економічна політика" статті, пов'язані з питаннями міжнародної торгівлі, інвестицій та менеджменту в Україні чи інших країнах з перехідною економікою, а також на теми фінансової стабільності, економічних реформ, співробітництва, права, політекономії, міжнародних фінансових організацій, інших питань, які доводиться вирішувати розвинутим країнами, країнам з перехідною економікою та країнам, що розвиваються. Насамперед розглядатимуться статті, які мають практичне значення для державних діячів, науковців та інших професіоналів, які працюють у сфері зовнішньоекономічної політики. Статті можуть подаватися науковцями та практиками українською або англійською мовою.

Праці повинні відповідати міжнародним науковим стандартам і проходитимуть конфіденційний, анонімний процес рецензування та відбору за участю науковців і професіоналів-практиків з України, Польщі, Словаччини, Латвії. Редакція журналу намагатиметься якнайшвидше, протягом місяця з моменту отримання статті, повідомити автора про результати такої перевірки (чи прийнято статтю до друку, чи вона вимагає доопрацювання, чи стаття не приймається). Детально ознайомитися з процедурою анонімного рецензування та відбору статей можна у Посібнику для авторів та рецензентів. Основні вимоги до статей зазначені у Посібнику та у пункті меню Вимоги до статей. Роботи, які не відповідають вимогам, повертатимуться авторам для доопрацювання.

Зверніть увагу: До публікування не приймаються статті, які вже надруковано чи розглядаються на предмет опублікування в інших виданнях.

Після прийняття статті до друку, автору повідомлять номер журналу, в якому буде надруковано його статтю. Усі випуски розміщуються на сайті журналу. Вартість 1-ї сторінки оригіналу статті, поданої для публікації в наукових збірниках, журналах та інших періодичних фахових виданнях ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» складає 54 грн., 00 коп. (з ПДВ).

Якщо статтю прийнято до друку, за згодою автора редакція журналу «Міжнародна економічна політика» має право на її публікування та розповсюдження в друкованому та електронному виданнях.

Статті до журналу "Міжнародна економічна політика" приймаються постійно. Автори повинні подати супроводжувальний лист, який підтверджує, що стаття раніше не публікувалася і не розглядається іншими виданнями щодо можливості її публікації, разом з електронним варіантом статті. Прізвище автора вказується лише у супроводжувальному листі. Прізвища автора не повинно бути і в електронній версії статті та назві електронного файлу (оскільки всі статті проходять процедуру анонімної перевірки та відбору незалежними рецензентами).

 Редактори журналу залишають за собою право незначного редагування статей від імені автора з метою дотримання формату та стилю журналу.

Автори несуть особисту відповідальність за факти, твердження та результати, викладені в статтях, а також правильність та точність прізвищ, назв, посилань і цитувань.

Авторські твердження не завжди збігаються з точкою зору редакційної колегії.

При використаннi матерiалiв посилання на журнал «Міжнародна економічна політика» є обов'язковим.

 

Контакти:

Статті слід направляти:

Електронна адреса видання: 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Редакція журналу
"Міжнародна економічна політика"
ДВНЗ "Київський національний
економічний університет імені Вадима Гетьмана"
Проспект Перемоги 54/1, ауд. 505А / 512
Київ, 03680, Україна